inglot beauty way

زیبایی به روش INGLOT

ماهرانه و جسورانه از رنگ قرمز استفاده کنید. رنگ قرمز رنگی بسیار فریبنده است که امسال به روش تازه ای دوباره در تیتر مد قرار گرفته است و جزء ضرورت های کمد لباس و کیف آرایشتان است .

با توجه به جدیدترین فاکتورهای مد ، رنگ قرمز به عنوان یکی از عناصر اصلی اکثر fashion show ها در هفته مد سراسر جهان قرار گرفته و حضور آن به طرز چشمگیری در میکاپ ها مشهود است خصوصا در سایه ها که ترکیبی از رنگ قرمز در آنها به چشم می خورد و قطعا طرفداران و علاقمندان زیادی دارد.

 اگر بخواهیم Trend های آرایشی روز دنیا را دنبال کنیم ، رنگ قرمز بدون شک دارای جایگاه قدرتمند و ویژه ایست. در هر فصل ، این رنگ بار دیگر کشف می شود و به خاطر طیف رنگی گسترده و تطابق پذیری بالای آن هر بار بیشتر از قبل می درخشد . برای  سالهای متمادی لب ها و ناخن های قرمز معنی اصلی خوش استایلی و ظرافت برای زنان بود .

پیشنهاد ما به شما سایه هایی با توناژ رنگی قرمز و خط چشم های ژله ایست که امکان ایجاد خطوطی شیک و بی عیب و نقص را فراهم میکنند .

دوباره لاک های قرمز بزنید و از میان طیف وسیع و رنگهای جذاب و قرمز ما و از میان لاین های Nail Enamels و O2M Breathable رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

برای افزایش هر چه بیشتر قدرت رنگ ، یک برق ناخن روی لاک خود بزنید تا زنانگی و جذابیت بیشتری به ناخنهایتان ببخشید . اگر می خواهید ظاهری با اصالت و کلاسیک داشته باشید از لاین Nail Enamel Matte یا  O2M Breathable Soft Matte که ظاهری مات دارند انتخاب کنید.

لبهایی وسوسه انگیز با محصولات جادویی اینگلوت

اول از همه high gloss lip oil  را به شما پیشنهاد میدهیم ، همچنین شما نسبت به نیاز خود می توانید از لاین های دیگر  lipstick ها  ،liquid lipstick ها  و lip gloss ها و lipliner  ها انتخابی منحصر به فرد داشته باشید که مناسب با هر نوع آرایشی باشد حتی میکاپهای خاص و هالووینی.

اگر می خواهید ظاهری با ظرافت و در عین حال خاص و چشمگیر داشته باشید از اکسسوری های مد روز با رنگ قرمز استفاده کنید. مثل یک کیف آرایش یا کیف زنانه قرمز ، گوشواره و …

ما به شما کمک می کنیم تا با استفاده از طیف وسیع محصولاتمان همیشه به روز باشید. رنگ قرمز را فراموش نکنید زیرا این رنگ جلوه ای خاص و زنانه به شما هدیه می دهد.

دیدگاه

سبد خرید

ورود / ثبت‌نام در اینگلوت

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)