تمامی محصولات ما بدون تست حیوانی تولید می گردند . در واقع هرگز در روند تولید محصولات در هیچ مرحله ای ، هیچ نوع تست و آزمایشی نداشته ایم و نخواهیم داشت و دارای گواهی عدم تست حیوانی هستیم. شما می توانید INGLOT را در لیست PETA’s cruelty-free مشاهده نمایید.

در حال حاضر INGLOT در ۹۰ کشور دنیا و ۹۵۰ مرکز خرید معتبر قابل خریداری است و در ایران علاوه بر خرید غیر حضوری از طریق وبسایت رسمی این برند ، ما در فروشگاه های خود میزبان شما هستیم !

در سال 1983 , Wojciech Inglot در کشور لهستان این برند را پایه گذاری کرد و در سال 1985 اولین محصولات خود را روانه بازار کرد و در حال حاضر محصولات آرایشی این برند با کیفیت بسیار بالا و رنگبندی متنوع در کشور های مختلف توزیع می گردند .

INGLOT با این هدف شکل گرفت که محصولات آرایشی بسیار با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه در دسترس افراد قرار بگیرند . از این رو تمامی ترکیبات با دقت بسیار بالایی انتخاب می گردند و آزمایش های مربوطه در لابراتوار های INGLOT انجام می پذیرند . گواهی GMP کسب شده ، نمایانگر آن است که روند تولید محصولات طبق استانداردهای لازم طی می گردند و محصول با کیفیت بالا در دسترس همگان خواهد بود .

سبد خرید

ورود / ثبت‌نام در اینگلوت

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)