درباره ما

ما برای استایل و سلیقه هر فرد ارزش ویژه ای قائلیم . ما محصولاتی تولید می کنیم که در دسترس همه باشند . دنیای لوازم آرایش مانند زمین بازی است که قوانین آنرا شما وضع می کنید .

با رنگها بازی کنید و مجموعه ای خاص و منحصر به فرد همانند خودتان انتخاب کنید . ما به عنوان یک برند به سلیقه همه مشتریان احترام می گذاریم و طیف وسیعی از محصولات را با کیفیت بسیار بالا به آنها ارائه می دهیم . ما به خاطر نگرش خلاقانه ای که در این صنعت ارائه داده ایم و طیف وسیع و متنوع محصولاتمان بسیار شناخته شده هستیم . همچنین بخاطر تولید محصولات منحصر به فرد انقلابی در این صنعت ایجاد کرده ایم . از جمله این محصولات می توان از پلت های آرایشی مان نام برد که هر شخص می تواند به سلیقه خود یک کلکسیون رنگی شخصی برای خود چیدمان کند ، یا محصول Duraline  که با فرمولاسیون منحصر به فرد خود زبانزد همه علاقمندان در این صنعت است . همچنین از خط چشم ژله ای لاین AMC می توان نام برد که از بهترین و پر فروش ترین محصولات آرایشی  کل دنیا می باشد .

نیاز شما ، نیاز ماست و ما از هر فرصتی برای رسیدن به این هدف استفاده می کنیم ، به همین دلیل علاقمندان می توانند محصولات ما را در 90 کشور دنیا و 950 مرکز خرید معتبر خریداری و استفاده کنند . از لندن تا نیویورک ، لاس وگاس و …. ما همواره در حال توسعه هستیم تا مراکز فروش حضوری و آنلاین خود را بیشتر و بیشتر کنیم . ما با خانه ی مد و برندهای مشهور و به نام دنیا مثل KENZO  و COACH و Badgley mischka کار می کنیم . همچنین با تهیه کنندگان  broadway musical  در نیویورک به عنوان شریک آرایشی همکاری نموده ایم . از جمله این آثار می توان از Mamma Mia ، Chicago ، lion King ،  wicked ، نام برد . همچنین با خوانندگان و هنرپیشه های مشهوری همچون جنیفر لوپز ( Jennifer lopez ) هم تیم شده و محصولات آرایشی تولید کردیم .

ترکیب تکنولوژی مدرن و شفافیت و ظرافت ، تضمین تولیدات ماست . محصولات ما  در طیف رنگی بسیار وسیعی ، مناسب برای هر سلیقه ای در دسترس خواهند بود . ما در روند تولیدات خود در هیچ مرحله ای ، هیچ تست و آزمایشی برروی حیوانات انجام نمی دهیم . برند ما در   peta’s cruelty free list  قرار دارد .60% محصولات ما وگن هستند و دارای دو مدرک معتبر  V-Labal و Halal هستیم . 95% از محصولات ما در لابراتوار مرکزی ما در لهستان تولید می گردد .

سبد خرید

ورود / ثبت‌نام در اینگلوت

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)